APLINKOSAUGA ĮMONĖSE 2021

Forumo organizatorius
UAB „SDG“, saugaus darbo ir profesinės sveikatos konsultacijų lyderis Lietuvoje

2021 m. kovo 18 d. organizavo forumą „Aplinkosauga įmonėse 2021“, kuriame įvairiais aspektais buvo aptarti aktualiausi aplinkosaugos klausimai Lietuvoje.

2021 M. FORUMO PROGRAMA

 • Registracija
  08:00 - 09:00
 • Įžanginis žodis
  9:00 - 9:15
 • Aplinkosaugos teisės aktų pokyčiai ir kontrolės tendencijos 2021 metais
  Ema Būtėnienė, Ingrida Kemežienė, Jurgis Kazlauskas, Evaldas Sauliūnas 09:15 - 10:25
 • Cheminių medžiagų rizikos valdymas Baltijos šalių įmonėse
  Gražvydas Jegelevičius, Giedrius Mažūnaitis, Marius Šulga, Rita Paukštė 10:30  - 11:40
 • Pertrauka
  11:40 - 11:55
 • GPAIS: galimybės ir ateities sprendimai
  Donata Jankauskaitė, Jolita Petkienė, Karolina Krupavičiūtė, Aleksandr Markovskij 11:55 - 13:00
 • *Programa pildoma *Forumo dalyviams bus išduodami kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai darbuotojų saugos ir sveikatos srityje.

2021 M. FORUMO PRANEŠĖJAI

Ingrida Kemeziene

Ingrida Kemežienė

„Ellex Valiunas“ ekspertė

Prieš pradėdama privačią praktiką, Ingrida Kemežienė daugiau kaip 14 metų dirbo Valstybinėje mokesčių inspekcijoje prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (nuo specialistės iki departamento direktoriaus pavaduotojos). Turi daugiau nei 18 metų patirtį mokesčių srityje.

Ema Buteniene

Ema Būtėnienė

„Ellex Valiunas“ ekspertė

Ema Būtėnienė daugiau nei 15 metų specializuojuosi aplinkos apsaugos teisės srityje ir turi išskirtinę kompetenciją mokesčių už aplinkos taršą, atliekų tvarkymo, poveikio aplinkai vertinimo, žemės gelmių išteklių naudojimo, žalos aplinkai atlyginimo, klimato kaitos, teritorijų, statybų planavimo, taip pat taršos ir integruotos prevencijos, užstato už vienkartines pakuotes, rinkliavos už komunalinės paslaugas bei kitose srityse. Kaip advokatė sėkmingai atstovauja klientams teismuose atsakomybės už aplinkosaugos pažeidimus taikymo klausimais.

jurgis-kazlauskas-5a854036d5f99

Jurgis Kazlauskas

Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos direktoriaus pavaduotojas

 

DonataJ

Donata Jankauskaitė

LR Aplinkos ministerijos Atliekų politikos grupės vyr. specialistė, GPAIS plėtros koordinatorė

70

Gražvydas Jegelevičius

Baltijos aplinkos forumo cheminių medžiagų specialistas

Gražvydas Jegelevičius baigė aplinkosauginės chemijos mokslus Anglijoje, 3 metus dirbo analitinės chemijos srityje su aplinkos teršalais. Baltijos aplinkos forume cheminių medžiagų specialistu dirba jau beveik 5 metus įgyvedindamas tarptautinius projektus. Pagrindinės darbinės sritys: cheminių medžiagų valdymas ir pakeitimas, visuomenės švietimas, kaip išvengti pavojingų cheminių medžiagų poveikio. Įgyvendinant projektą LIFE Fit for REACH konsultavo apie 20 įvairių pramonės sričių įmonių dėl cheminių medžiagų valdymo ir pakeitimo.

Aurimas-Perednis-300

Aurimas Perednis

Forumo moderatorius

Aurimas Perednis 18 metų kasdien veda aktualijų laidas radijuje ir kitose žiniasklaidos priemonėse. Mėgsta tiesiai ir aštriai kelti problemas ir ieškoti jų sprendimo. Ypač vertina aktyvius ir už savo teises kovojančius piliečius.

2021 M. FORUMO DISKUSIJOS DALYVIAI

Marius Šulga

Marius Šulga

Aplinkos apsaugos departamento inspektorius

Marius Šulga baigė Kauno technologijos universitetą, Aplinkos inžinerijos institute (APINI) apsigynė aplinkos inžinerijos magistro laipsnį.  Nuo 2012 m. yra vyriausiasis valstybinis aplinkos apsaugos inspektorius. Šiuo metu dirba Aplinkos apsaugos departamente, yra atsakingas už valstybinę cheminių medžiagų kontrolę visoje Lietuvoje.

IMG_20191002_102254

Karolina Krupavičiūtė

UAB „Dts solutions“ analitikė

Karolina Krupavičiūtė yra UAB „Dts solutions“ analitikė, dirbo prie GPAIS sistemos sukūrimo, analizės ir mokomosios medžiagos ruošimo. Vedė mokymus GPAIS vartotojams, konsultavo GPAIS naudojimo klausimais verslo atstovus.  Papildomai vedė mokymus Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos darbuotojams Vieningos gaminių, pakuočių ir atliekų informacinės sistemos (GPAIS) naudojimo klausimais.

Giedrius_Mažūnaitis 1

Giedrius Mažūnaitis

Lietuvos chemijos pramonės įmonių asociacijos vykdantysis direktorius

Giedrius Mažūnaitis baigė Vilniaus universiteto Chemijos fakultetą. Savo tiriamojoje veikloje dirbo skystųjų kristalų, biologiškai aktyvių cheminių medžiagų sintezės srityse. Tolimesnis mokslinis darbas taip pat apėmė organinės fotochemijos sintetinius metodus. Giedriaus Mažūnaičio veikla šiuo metu yra susijusi su chemijos srities teisės temomis Lietuvos chemijos pramonės įmonių asociacijoje. Ji apima aplinkos apsaugos, darbų saugos, cheminių medžiagų tiekimo į rinką sritis, o taip pat darbą su Lietuvos ir Europos Sąjungos institucijomis bei organizacijomis.

20180807_085744

Jolita Petkienė

"Axioma Metering" kokybės skyriaus vadovė

Jolita Petkienė 12 metų dirba su Kokybės, Aplinkos apsaugos bei Darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistemomis. Jolitos vadovaujamas skyrius yra atsakingas už aplinkosauginių reikalavimų įgyvendinimo organizavimą bei kontrolę įmonėje. Taip pat teikia visas reikalingas ataskaitas išorės organizacijoms. 

Evaldas Sauliūnas 2

Evaldas Sauliūnas

"Kauno stiklo" direktorius
Aleksandr Markovskij

Aleksandr Markovskij

Aplinkos apsaugos agentūros Informacinių technologijų skyriaus vyr. specialistas

Aleksandr Markovskij yra Aplinkos apsaugos agentūros Informacinių technologijų skyriaus vyr. specialistas. 3 metus dirbo Valstybinėje atominės energetikos saugos inspekcijoje, 7 metus agentūroje, iš jų paskutinius tris, kaip GPAIS sistemos administratorius ir GPAIS pagalbos tarnybos first line ir second line palaikymo darbuotojas.

Rita Paukštė

Rita Paukštė

UAB „Toksika“ Šiaulių padalinio laboratorijos vedėja

Rita Paukštė yra licencijuotos pavojingųjų atliekų tvarkymo įmonės „Toksika“ laboratorijos vedėja. Rita atsakinga už atliekamus laboratorinius tyrimus, kurie būtini sėkmingam pavojingųjų atliekų tvarkymo procesui užtikrinti. Konsultuoja atliekų turėtojus dėl tinkamo atliekos identifikavimo, galimo tolimesnio atliekų tvarkymo būdo bei atliekų tvarkymo sąlygų.

Sužinokite naujienas pirmieji – užpildykite savo kontaktinę informaciją

PARTNERIAI

Ellex_transparent
bef_transparent
lchpia_logo_w_text
Toksika-logo
aa_transparent
660_f08ea3fad9494c79a67e0eff5dc8bcb2
axioma_metering_square
„Bitynas“ kopija 3334