DARBAS IR POILSIS 2021

Forumo organizatorius

UAB „SDG“, saugaus darbo ir profesinės sveikatos konsultacijų lyderis Lietuvoje

Pastarojo meto situacija įnešė neeilinių pokyčių darbo ir poilsio režime. Dar prieš metus darbas ne biure ir ne įprastomis valandomis buvo labiau egzotika, tačiau galima sakyti, kad šiuo metu šitoje srityje vyksta tikra revoliucija.

Birželio 9 d. įvyko SDG forumas „Darbas ir poilsis 2021“, kur teisės, finansų ir personalo ekspertai iš pažangiausių įmonių ir valdžios institucijų pasidalino savo patirtimi ir diskusijų formatu padėjo rasti atsakymus, kaip geriausiai suderinti darbo ir poilsio laiką bei jo apskaitą taip, kad darbuotojai būtų patenkinti ir motyvuoti, o vadovai galėtų tinkamai tą darbo ir poilsio laiką apskaityti.

 

2021 M. FORUMO PRANEŠĖJAI

111

Aurelija Daubaraitė

„Sorainen“ vyriausioji teisininkė

Esu advokatų kontoros Sorainen ir partneriai vyresnioji teisininkė. Esu sukaupusi daug patirties konsultuodama klientus įvairiais darbo teisės klausimais, įskaitant klausimus, susijusius su ginčų sprendimu, įmonių teise, duomenų apsauga ir mokesčiais. Konsultuoju vietos ir užsienio klientus darbo teisės klausimais individualiuose ir kolektyviniuose darbo santykiuose, įskaitant vadovų lygmens darbuotojų samdymą ir atleidimą, įvairių vidaus dokumentų bei susitarimų rengimą, darbdavio interesų atstovavimą santykiuose su darbuotojų atstovais, padedu klientams įgyvendinti įvairius struktūrinius ir organizacinius pokyčius.

Tomas Ramanauskas - Copy

Tomas Ramanauskas

Lietuvos reklamos kūrėjas, verslininkas, kūrybingumo dėstytojas ir naujienlaiškio „Dėmes!o“ autorius

Tomas jau dvidešimtmetį siekia tapti įtaigesniu komunikuotoju, kaupdamas patirtį skirtingose srityse. Žymaus jaunimo žurnalo leidyba, verslą auginančios reklamos kūryba, ryški MTV kanalo rinkodara, kino teatro įkūrimas. Jis yra net trijų kūrybinių („New!“), skaitmeninių („SuperYou“), strateginių agentūrų („Godspeed“) įkūrėjas.

Išleidęs knygą apie kūrybingumą, Tomas startavo tarptautinę edukacijos platformą „Kūrybingumo mokykla“ ir surengė mokymus šimtams klientų bei perskaitė pranešimus keliuose šimtuose renginių, padėjo įžiebti daugybės verslų rinkodarą. 2020-aisiais jis pradėjo publikuoti naujienlaiškį „Dėmes!o“ apie brendus ir auditorijas.

MART0802-pp

Rūta Didikė

„HITUS Legal“ partnerė

Esu advokatų profesinės bendrijos „HITUS Legal“ steigėja bei partnerė. Darbo teisėje specializuojuosi jau daugiau nei 14 metų. Didžiąją dalį savo advokato praktikos laiko skiriu klientų konsultacijoms darbo teisės klausimais, dokumentų rengimui bei darbo ginčams, todėl tenka ne tik susidurti su naujausiomis bei aktualiausiomis darbo teisės praktikomis, bet ir analizuoti klausimus, į kuriuos standartinių atsakymų vis dar nėra.

aurimas-perednis-list5

Aurimas Perednis

Forumo moderatorius

Aurimas Perednis 18 metų kasdien veda aktualijų laidas radijuje ir kitose žiniasklaidos priemonėse. Mėgsta tiesiai ir aštriai kelti problemas ir ieškoti jų sprendimo. Ypač vertina aktyvius ir už savo teises kovojančius piliečius.

Danguole4-compressor dd

Danguolė Pranckėnienė

"Moore Mackonis" vadovaujanti partnerė

Esu atestuota auditorė – vadovaujanti partnerė, darbuojuosi jau 30 metų.  Aktyvi visuomenininkė, Lietuvos mokesčių konsultantų asociacijos narė, ilgai dalyvavau visokiose pareigose Lietuvos buhalterių ir auditorių asociacijoje, Lietuvos auditorių rūmuose, esu ICU profesionali koučerė, mediatorė. Mėgstu gamtą ir dievinu “Olandišką bangą” ir keliones po gražius kraštus. O tam atostogos svarbiausias dalykas!

 

 

2021 M. FORUMO PROGRAMA

 • Registracija
  08:00 - 09:00
 • Įžanginis žodis
  9:00 - 9:15
 • Darbo laiko ir vietos pasirinkimo galimybės ir apskaita
  Aurelija Daubaraitė, „Sorainen“ vyriausioji teisininkė 09:15 - 10:35
 • Darbuotojo materialinė atsakomybė
  Rūta Didikė, „Hitus Legal“ steigėja ir partnerė 10:40 - 12:00
 • Pertrauka
  12:00 - 12:15
 • Atostogų nauda darbdaviui
  Danguolė Pranckėnienė, „Moore Mackonis" vadovaujanti partnerė 12:15 - 13:30
 • DARBIZMAS: Apie arimą ir sustojimą
  Tomas Ramanauskas, Lietuvos reklamos kūrėjas, verslininkas, kūrybingumo dėstytojas ir naujienlaiškio „Dėmes!o“ autorius. 13:30 - 14:00
 • *Programa pildoma *Forumo dalyviams bus išduodami kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai darbuotojų saugos ir sveikatos srityje.

2021 M. FORUMO DISKUSIJOS DALYVIAI

Eglė

Eglė Staniulionė

„BITĖ Lietuva“ žmonių ambasados vadovė
_MG_0627 copy

Neringa Sabeckienė

UAB „Personalo sprendimai” vadovė

Esu „Personalo sprendimų“ vadovė ir įkūrėja. 20 metų dirbdama personalo valdymo srityje įgijau įvairios patirties, turėjau galimybę iš arti stebėti rinkos pokyčius, analizuoti darbdavių elgesio modelius, vertinti darbuotojų motyvacijos, adaptacijos ir kaitos veiksnius. Savo žinias, patirtį ir kompetenciją pritaikau siekdama įgyvendinti sėkmingus personalo atrankų projektus ir sukurti didžiausią pridėtinę vertę savo klientams bei partneriams.

Natalija Norvile

Natalija Norvilė

„Addelse“ verslo psichologė, konsultantė

Esu psichologijos mokslų daktarė, „Addelse“ ekspertė, verslo psichologė. Ekspertinė sritis - darbuotojų kompetencijų vertinimas ir ugdymas, tyrimų organizacijose vykdymas, konsultacijos personalo valdymo klausimais. Esu sertifikuota ProfileXT, CheckPoint360 ir DiSC metodikų konsultantė. Taip pat aktyviai veikiu mokslinėje srityje, dėstau psichologiją Mykolo Romerio Universitete, vadovauju studentų moksliniams darbams.

M.Bagdonas_2

Mantas Bagdonas

UADBB „Rizikos valdymo specialistai” pardavimo projektų vadovas

Esu draudimo brokerių įmonės „Rizikos valdymo specialistai“ pardavimo projektų vadovas. Draudimo srityje specializuojuosi jau daugiau nei 13 metų. Nuo 2010 m. esu licenzijuotas draudimo brokeris, atsovaujantis brokerių įmonę, priklausančią tarptautiniam brokerių alijansui.

Petras Puskunigis

Petras Puskunigis

LŽŪB asociacijos prezidentas ir Griškabūdžio ŽŪB pirmininkas

Jau daugiau nei 20 metų esu Griškabūdžio ŽŪ bendrovės vadovas. Taip pat jau daugiau negu 20 metų dalyvauju Lietuvos žemės ūkio bendrovių asociacijos veikloje, kur esu ėjęs įvairias pareigas: prezidiumo nario, revizijos komisijos pirmininko, viceprezidento, o šiuo metu esu asociacijos prezidentas.

Rimante foto black

Rimantė Ribačiauskaitė

„Omnisend“ vykdomoji direktorė

Esu lietuvių sukurto ir apie 80 tūkst. klientų visame pasaulyje turinčio startuolio „Omnisend“ vykdomoji direktorė. Esu atsakinga už kasdienes operacijas, tokias kaip finansai, teisiniai ar žmogiškieji ištekliai.

Renata Motiejuniene

Renata Motiejūnienė

A. Žilinskio ir ko UAB darbuotojų saugos ir sveikatos specialistė

Esu A. Žilinskio ir ko UAB darbuotojų saugos ir sveikatos specialistė. Darbuotojų saugos ir sveikatos srityje dirbu 20 metų. Mano darbo  patirtis apima įvairių ekonominės veiklos sričių įmones.

04.08Devbridge-2

Raimonda Alonderienė

„Devbridge“ žmonių ir organizacijos vystymo direktorė

Esu „Devbridge“ žmonių ir organizacijos vystymo direktorė ir ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto profesorė. Daugiau kaip 15 metų specializuojuosi žmonių valdymo srityje. Sėkmingai derinu teoriją ir praktiką, dėstau ir atlieku mokslinius tyrimus. Esu Personalo valdymo profesionalų asociacijos narė.

Vita Baliukeviciene

Vita Baliukevičienė

Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Darbo teisės skyriaus vedėja

Esu Vita Baliukevičienė, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Darbo teisės skyriuje dirbu nuo 2011 metų. Darbo teisės skyrius yra atsakingas už  darbo santykių ir darbo apmokėjimo teisinį reglamentavimą ir konsultavimą šiais klausimais, taip pat teisinį reglamentavimą nelegalaus ir nedeklaruoto darbo klausimais, koordinuojame Valstybinės darbo inspekcijos veiklą savo kompetencijos srityje. Nuo 2016 metų esu Trišalės tarybos narė iš Vyriausybės pusės.

Sužinokite naujienas pirmieji – užpildykite savo kontaktinę informaciją